Antikvariát Jirásek a spol.

aneb Co se nevešlo do Štáflovy chalupy

klic
Antik Štáfl

Obchodní a dodací podmínky

pošta

Po ČR účtujeme jednorázové poštovné.

  • při platbě předem na č.ú. mBank 670100-2209135773/6210 - 60,- (VS: číslo objednávky)
  • při zaslání dobírkou - 110,-
U objednávek nad 600,- poštovné zdarma !!! (neplatí pro zásilky do zahraničí).

Objednávky do zahraničí odesíláme pouze při platbě předem a poštovné se řídí dle tarifů České pošty - dle váhy. Zásilky odesíláme co nejdříve (1-2 pracovní dny) po jejich zaplacení, nebo u dobírek objednání.

Objednávat můžete:

Je možný osobní odběr v Antikvariátu Štáflova chalupa, B. Kobzinové 2015, Havlíčkův Brod (knihy zde uvedené nejsou na této adrese, proto prosíme objednávat předem).

Pokud si vyberete také z dalšího našeho obchodu www.antik-stafl.cz, posílejte objednávky z každého obchodu zvlášť a v jedné z objednávek na tuto skutečnost prosím upozorněte, abychom objednávky zaslali společně.

Více ke stavu knih píšeme pouze v případě, že si to stav knihy vyžaduje. To znamená, pokud je kniha nějak výrazněji poničena či ušpiněna, tak Vás na tuto skutečnost v popisu upozorníme. Celkově zařazujeme spíše knihy v dobrém až výborném stavu (s ohledem k jejich stáří a používání).

Těšíme se na oboustrannou spokojenost v tomto knižním obchodě.

Osobní údaje

Kupující potvrzením objednávky zboží v e-shopu prodávajícího bere na vědomí, že se jejich vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále prodávajícímu výslovně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Dále kupující výslovně souhlasí se zasíláním souvisejících obchodních sdělení. Kupující může souhlas odvolat. Kupující potvrzením objednávky zboží z e-shopu prodávajícího potvrzuje souhlas s uvedenými všeobecnými podmínkami prodávajícího.